Project Manager, nr ref. 15/2023
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

Od 18 000 - 22 600 pln netto na B2B (+20/26 dni platnego urlopu)

Od 15 000 - 17 500 pln brutto na UoPKlient:

Klient: międzynarodowa firma, która jest kompleksowym partnerem w zakresie usług związanych z danymi. Zatrudnia ponad tysiąc ekspertów m.in. z dziedziny analizy danych, BI, big data, data science & AI oraz digital commerce. Ma oddziały w Polsce, Szwajcarii, Filipinach, Singapurze, Indiach i Meksyku. Ich klientami są m.in. P&G, Nestle, Sony, Henkel. Są wielokrotnie nagradzani za wybitne innowacje i rozwiązania technologiczne.

Poszukujemy doświadczonego Projekct Managera z background z dziedziny e-commerce, który dołączy do zespołu Digital Commerce.

Zespół projektowy: 20 osób, który składa się z kilku developerów FE i BE, dwóch testerów, dwóch architektów, analityk, UX/UI. Szukamy osoby do długoterminowej współpracy, więc w perspektywie współpraca przy różnych projekach dla różnych klientów. W pierwszej kolejności do zaopiekowania duży projekt dla sieci sumermarketów. Projekty to dostarczanie rozwiązań eCommerce'owych, głównie w Magento, a także w Shopware. Metodologia Waterfall i fix.

Główne technologie: Magento, Shopware, PHP, JS, React. Jira do trackowania.

Godziny pracy: czas rozpoczęcia pracy 7-10, można pracować w pełni zdalnie lub z biura (Warszawa).

Proces rekrutacji:

- pierwszy etap: wstępna rozmowa z rekruterem (godzina)

- drugi etap: rozmowa techniczno-managerska z przyszłym przełożonym (Delivery Leader) i z Project Managerem

- rekrutacja w języku polskim oraz angielskim

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w e-commerce (B2B lub B2C), znajomość platform takich jak Magento, Shopware, Shopify lub innych
  • Znajomość branży IT na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zespołem IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów (10 osób)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami Agile i Waterfall
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Praktyczna wiedza na temat delivery agreements
  • Umiejętność motywowania zespołu i zarządzania sytuacjami kryzysowymi
Obowiązki:
  • Zarządzanie projektami (umowa/zakres/harmonogram/budżet/jakość/zadania/zespół/produkty)
  • Koordynowanie pracy zespołu zgodnie z potrzebami i wymaganiami Klienta
  • Prowadzenie spotkań projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem projektu
  • Raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne projektu
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych ze stałymi klientami
Oferujemy:
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Budżet na szkolenia

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667